Už je to víc jak tři roky

Už je to víc jak tři roky, co jsem ušila naši první mimideku. Říkali jsme jí přivolávací a přivolala našeho Kubíčka.

Čas letí a z miminka je školáček, maminka Petra nastoupila po mateřské dovolené do práce a Kubíček už chodí do školky.

A protože je šikovný, nechodí po O, ale až po Spa. A maminka Petra je také šikovná a mimi deky už šije ona. A šije je krásné, ještě hezčí než babi Aný /Eva :)/.

Za tu dobu jsme s Peťkou našily mimi dek spoustu, ani nevíme kolik. Nejvíce oblíbená je Jede, jede mašinka. Většinou ji šijeme pro kluky, chlapi prostě vláčky milují.

Další klučičí je Mořská školka, sluší jí modrá nebo tyrkysová barva . Motýlci a kytičky jsou samozřejmě zase pro holčičky v růžové barvě.

Na obláčku šijeme v jemných pastelových barvách, aby byly příjemné na spinkání a ušily jsme k nim i polštářkové mantinely.

Pro myslivecké miminko je deka plná lesních zvířátek a posílali jsme ji až do Skandinávie.

Zatím poslední mimideka je zvířátková v jemných fialovotyrkysových barvách s vyšitým jménem Lukášek. Scházel nám model, Kubíček se do ní už nevleze a Terda se tentokrát nechtěl fotit. A tak se uvolil medvěd Smraďoch a trošku zapózoval. Je vidět, že se mu na dece líbilo. Dokonce si nechal nasadit i bryndáček.

Deku ušijeme na Vaše přání, s různými obrázky a vyšijeme jméno. Stačí si vybrat. Jenom to miminko si musíte pořídit vlastní.

Krásné dny vám přeje Eva a Petra, EVAPE. 🙂

This entry was posted in BLOG.