Dětské hrací patchworkové deky

Dětské hrací patchworkové deky patří mezi nejoblíbenější a nejčastější handmade výrobky z dílny Evape. Šijeme je pro holčičky i chlapečky v různých barevných i obrázkových variantách a také v různých velikostech.

Dětské hrací patchworkové deky mohou být použity jako hrací podložky na zem, jako přikrývky do kočárku či postýlky nebo jako cestovní přebalovací podložky. Jsou originálním doplňkem dětského pokojíčku, protože se vždy snažíme „vyladit“ jejich barevnost i jejich styl.

K hrací dece můžeme samozřejmě zhotovit i různé doplňky, jako jsou polštářky, mantinely nebo i „hnízdečka“. Záleží na vašem přání a potřebách dítěte.

A aby byla deka opravdu originální, vyšijeme na ni jméno dítěte, datum narození nebo věnování.

Deka je ušitá technikou patchwork, sešíváním jednotlivých dílů k sobě.

Vrchní ozdobný top je tvořený buď kolekcí strojových výšivek nebo tištěným panelem s dětským motivem. Použité látky jsou kvalitní, stoprocentní bavlněné české nebo zahraniční výroby, vhodné pro malé uživatele.

Střední vrstvu deky tvoří výplňové materiály v závislosti na účelu použití. Pokud bude sloužit jako hrací , cestovní či přebalovací podložka, používáme Termolín o vyšší gramáži /je zdravotně nezávadný pro děti do 3 let dle vyhlášky 84/2001 Sb, má vyšší pevnost, má dobrou propustnost par a vlhkosti/. Pokud bude používána jako přikrývka, střední vrstvu tvoří Valtherm 180g/m2 /polyesterová mikrovlákna v plástvové struktuře zajišťují vysokou tepelnou funkčnost i při nižší tloušťce materiálu. Tato struktura také zajišťuje bezproblémový odvod vodní tělesné páry. Speciálně upravený povrch tohoto matriálu zajišťuje vysokou odolnost proti opakovanému čištění. Neobsahuje žádné alergeny, je odolný vůči napadení mikroorganismy, nemačkavý a lehký/.

Spodní vrstvu deky tvoří opět kvalitní stoprocentní bavlna.

Materiál spodní a vrchní strany deky je stoprocentní bavlna, která je předem vysrážená. Přesto doporučujeme prát do 40 stupňů C, doporučujeme ždímat na nižší otáčky a sušit rozložené na sušáku.

Nenašli jste na našich webových stránkách přesně takovou deku, jakou hledáte? Napište nám a společně vytvoříme jedinečnou deku pro vás. Vždy s našimi zákazníky každý výrobek podrobně prokonzultujeme buď telefonicky nebo emailem či přes whats app. Velmi nám záleží na vaší spokojenosti a jsme velmi potěšeny vaši zpětnou reakcí.

Dětské hrací patchworkové deky jsou náš tip na dárek pro novopečenou maminku a její miminko.

Aby vám neunikla žádná naše novinka, sledujte nás na Instagramu Evape, fb stránkách, Evape patchwork, šití na zakázku, kurzy a For babies by Evape.