Hrací deka

Hrací deka,

ale také cestovní či přebalovací podložka, přikrývka do postýlky nebo dečka do kočárku. Tím vším mohou být naše originální dětské deky.

Hravé strojově vyšívané obrázky si můžete vybrat z již vyšitých a publikovaných výrobků, ale můžeme vám nabídnout velké množství výšivek nových. Rády vytváříme výrobky „na míru“, přímo pro konkrétního zákazníka. Také barevnost látek a nabídku materiálů předem konzultujeme. Můžeme vám ušít deku z 9 nebo 12 obrázků a samozřejmě na vaše přání doplníme jménem i datem narození  dítěte.

Deka je ušitá technikou patchwork, sešíváním jednotlivých dílů k sobě. Ozdobný top se podkládá objemovou výplní – hlazeným termolínem, který zajistí výhřevnost a nadýchanost deky. Spodní stranu tvoří bavlna.

Materiál spodní a vrchní strany deky je stoprocentní bavlna, která je předem vysrážená. Přesto doporučujeme prát do 40 stupňů C, doporučujeme ždímat na nižší otáčky a sušit rozložené na sušáku.

Naše hrací deky budou originálním dárkem pro maminku i její miminko. Nikdy nešijeme úplně stejnou, každá je jiná. Z tohoto důvodu její zhotovení trvá cca 14 dnů.

Hrací deka je k objednání na našem e-shopu.