Patchworkové a šité výrobky dílny Evape

Patchworkové a šité výrobky dílny Evape

Na webových stránkách dílny Evape najdete originální výrobky pro děti i dospělé. Najdete zde  dekorace a drobnosti pro váš byt nebo pro potěšení vašich blízkých.

Patchworkové a šité výrobky  dílny Evape jsme rozdělily do několika základních kategorií.

Najdete v nich výrobky nejen patchworkové, ale také doplněné strojovou výšivkou, aplikacemi a ostatními technikami.

Polštářky z dílny Evape se stanou krásnou dekorací vašich obývacích pokojů. Vždy máme na mysli vaše požadavky týkající se jejich velikosti, barevnosti a stylu nebo ročního období. Společně s ubrusy vytvoří sváteční atmosféru vašeho interiéru.

V Evape pro vás rády šijeme patchworkové deky, quilty, přehozy. Jejich výroba je časově i finančně náročnější, proto klademe velký důraz na komunikaci se zákazníkem. Vždy s vámi probereme vaše požadavky, výběr materiálu i vzoru, abyste byli maximálně spokojení.

Ubrusy a prostírání z dílny Evape zkrášlí každý stůl. Jsou vhodné pro každodenní užívání, ale také pro sváteční chvíle.

Výroba nástěnných dekorací nás velmi baví. Můžeme si zde „vyhrát“ s barvičkami i materiálem. Naší největší inspirací je roční období.

Kabelky? Baťůžky? Kosmetické taštičky? I ty najdete v naší nabídce. Kolekce krásných koženkových baťůžků velmi zaujala naše zákaznice koncem loňského roku a tak je možná i některá z vás nalezla pod stromečkem jako vánoční dárek. Drobnosti, kosmetické prostředky si můžete skrýt do kosmetických a toaletních taštiček, které šijeme v různých velikostech a mohou tvořit pěknou sadu s vašimi baťůžky či kabelkami.

V naší nabídce naleznete i spoustu jiných drobností a výrobků – čtete, můžete si knihu obléct do textilních obalů, své poznámkové bloky a doklady schovat do organizérů.

Stále šijeme nové a nové výrobky, které potěší vás nebo jimi můžete potěšit vaše blízké.

Sledujte nás proto na

Instagramu Evape

Evape patchwork, šití na zakázku, kurzy

For babies by Evape

 

 

Patchworkové polštářky

patchwork souprava

prostírání na stůl

patchworková kabelka