Polštářky patchworkové, vyšívané, šité

Polštářky patchworkové, vyšívané, šité

Je to u vás doma také tak? Večer se chcete pohodlně natáhnout na gauč a pustit si nějaký pěkný film a najednou zjistíte, že si nemáte čím podložit hlavu :-D. Všechny vám někdo „zabral“ :-D. Prostě a jednoduše – nikdy jich dost. Polštářků není nikdy dost. Proto se podívejte na nabídku Evape. Najdete zde polštářky patchworkové, vyšívané, šité. Naše nabídka je opravdu široká.

Klasické patchworkové polštářky,

jsou určeny pro milovníky této textilní techniky. Můžete si vybrat z různých vzorů, technik a barevnosti. Samozřejmě ušijeme povlak ve vaší požadované velikosti, můžeme dodat i výplň. Třívrstvý sendvič se skládá z ozdobného topu ušitého ze stoprocentních kvalitních bavlněných látek. Střední vrstva je z výplňového materiálu /sakon, termolín/ a spodní vrstva je opět bavlna. Prošití /quiltování/ dodá polštářku plastičnost, vynikne více jeho vzor.

Polštářky se strojovou výšivkou

Nabízíme vám nepřeberné množství velkých i malých výšivek z různých kolekcí. Vyberou si milovníci rostlin a květin, ale také majitelé psů a koček.

Oblíbené jsou také polštářky ušité z tématických panelů.

V každém případě je z čeho vybírat a rády se s vámi domluvíme na tom pravém polštářku, který bude jenom váš :-D.

Pro snadnou údržbu a manipulaci mají všechny polštářky na zadní straně zip. Pokud není uvedeno jinak, můžete polštářky prát v pračce na jemný program, maximálně do 40 stupňů Celsia. Nedoporučujeme sušit v sušiče.

Ke všem polštářkům vám do soupravy ušijeme i ubrusy nebo prostírání.

Stále šijeme nové a nové vzory. Proto nás sledujte na

Instagramu Evape

Evape patchwork, šití na zakázku, kurzy

For babies by Evape

Povlaky patchworkové nebo šité z panelů

Povlaky na polštáře  se strojovou výšivkou