Máme za sebou první víkendový kurz

Máme za sebou první víkendový kurz Liza Decor + Evape v novém školním roce. Vždycky jsme s Janou před ním nervózní. Zda se kurz obsadí, protože září je ještě takové rozběhané, ještě dovolenkové, ale i ustarané se začátkem školního roku. A také nám dává trošku víc zabrat s výběrem programu. Nad tím strávime několik večerů. Když si myslíme, že už máme vzory a techniky vybrané, vždycky přijde některá z nás s nějakým nápadem, který nám rozhodí celý program. Teď jsme se na poslední chvíli rozhodly, že nabídneme holkám ušít si myšku naplněnou levandulí.

Hlavním tématem kurzu byly ubrusy. Šily se pomocí speciálních pravítek Liza Decor převážně v podzimních a vánočních barvách.

A teď to musím ale uvést na pravou míru. Ne ubrusy a nové techniky, ale hlavně myši byly lákadlem na tento kurz. No co se nám jich tam narodilo, vidíte na fotkách.

Užily jsme si opravdu krásné dva dny plné tvoření, pohody , legrace i zpěvu /s Kájou 🙂 /. Utekly moc rychle.

S některými děvčaty se uvidíme koncem října na Srazu patchworkářek v Prostějově, některé přijedou začátkem listopadu na vánoční víkendový kurz. A všechny se domluvily, že se přihlásí a sejdou na našem květnovém víkendu. No divíte se mi, že mám tu svou práci tak ráda?

Díky děvčata za vaši účast, nadšení a díky moc Janě, Liza Decor za příjemnou a pohodovou spolupráci.

Eva

This entry was posted in BLOG.