Vánoční

Nedá se nic dělat, ale Vánoce jsou opravdu už přede dveřmi. Některé dárky jsou  zabalené
a čekají na předání svým majitelům,  některé na zabalení čekají a některé čekají ještě na svůj vznik. Tak toto je stav u nás na Evape.  Práce máme před sebou ještě hodně, abychom splnily vaše objednávky a přání. Ale ušily jsme toho už opravdu hodně.

Kdybychom udělaly tabulku oblíbenosti, určitě by vyhrála dětská deka Jede, jede mašinka. Šila jsem ji ani nevím kolikrát a jenom za poslední  měsíc třikrát. Je to prostě oblíbený dárek pro vaše prťata.  Nejdříve jsem šila velikost metr krát metr, ale poslední dobou šiji 110 x 140 cm a pro větší odolnost jsem ji začala quiltovat na rámu. Pokud ale slouží jako peřinka na zachumlání,  prošívám ji jenom ve švech.  Jedna z těchto  tří dek pocestuje do Anglie vnukovi našich kamarádů, Samuelovi. A protože je to jen a jen jeho deka, má tam vyšito, jak mu babička s dědem říkají.

The gallery was not found!

Dalším oblíbeným dárkem jsou polštářky s motivem panenek Santoro London. Každý rok je vyrobena nová kolekce Mirabelle nebo Gorjuss. Kromě polštářků z těchto motivů šijeme kabelky, baťůžky, organizéry  nebo obaly na knihy.

The gallery was not found!

Pro nejmenší  jsem nachystala kolekci vánočních  bryndáčků.  A na sváteční stůl  vánoční prostírání v různých variantách.

The gallery was not found!

Letos chystáme změnu.  Po období umělého vánočního stromečku, bude „živý“ samozřejmě i ozdoby musí být nové. Zlatou a hnědou měním za bílou a stříbrnou.
A ozdoby budou převážně Hand made, vyšívané vločky a andělé.   Jsem zvědavá, jak se bude stromeček líbit. Hlavně jak se bude líbit našemu Kubíčkovi a pesanům. Ten náš si myslí, že každá papírová taška s připravenými výrobky je jeho dáreček.

The gallery was not found!

Podívejte se na naši galerii, postupně tam ještě pár věcí přibude a snad vás budou inspirovat. Vždyť dárky se nedávají jenom o Vánocích.

A na závěr? Přání. Krásné Vánoce plné pohody a jen to nejlepší v novém roce.

Eva a Petra